Przejdź do głównej zawartości

Napisz list do Kapsla Mikołaja i spełnij marzenia najbliższych


Święta Bożego Narodzenie to szczególny czas, gdy chcemy dzielić się z innymi tym co w nas najlepsze. Tymbark zachęca więc do dawania od siebie tego co sprawi radość i uszczęśliwi najbliższych!
Daj coś od siebie i napisz list do Kapsla Mikołaja! 
Spełnij marzenia i wygraj odjechane nagrody!
Akcja trwa 02.12.2015-23.12.2015 
Zasady:
1 Napisz list z marzeniem bliskiej Ci osoby. Możesz też dodać zdjęcie marzenia, aby Kapsel Mikołaj miał ułatwione zadanie.
2 Codziennie Kapsel Mikołaj rozdaje nagrody dla autorów najciekawszych listów, dlatego pisząc kolejne listy, zwiększasz własną szansę na wygraną!
3 Z nadesłanych zgłoszeń Kapsel Mikołaj wybierze najciekawsze marzenia Twoich bliskich, które spełni!Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Futrzana kamizelka w kolorze brązu i bieli

Dzisiaj chciałam pokazać kolejną futrzaną kamizelkę jaką udało mi się wyczaić w internecie tym razem w kolorze brązu ze sztucznego futrka zapinana na kołeczki oraz białą kamizelkę ze złotym paskiem dostępna w sklepie VUBU W cenie 57.99zł
            Oraz biała kamizelka ze złotym   W sam raz na jesienną pogodę ale nie tylko.  paskiem elegancka na uroczystości                   Spisze się zarówno wiosną.
VUBU twój sklep online

KONKURSU Makijaż Glamour z marką Bell HYPOAllergenic

Przed Wami druga odsłona konkursu Makijaż Glamour z marką Bell HYPOAllergenic. Tym razem zwracamy szczególną uwagę na wieczorowy makijaż oczu – jeden z najważniejszych elementów wieczorowego looku. Najczęściej na tę porę wybieramy bardzo kobiecy makijaż w stylu smoky eye. 


Dzisiejsze pytanie dotyczy kosmetyków do wykonania makijażu oczu marki Bell HYPOAllergenic i brzmi:

Nowa odsłona strony Biedronka