Przejdź do głównej zawartości

Recenzja DREAM MATTE MOUSSE MAYBELLINE NEW YORK

Dzisiaj chciałam przedstawić recezję
DREAM MATTE MOUSSE MAYBELLINE NEW YORK 

Piankowy podkład matujący marki MAYBELLINE NEW YORK
Dream matte mousse jest to podkład matujący w formie delikatnej pianki....

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Konkurs Bushmills Irish Whiskey

Konkurs na Facebooku Odpowiedz i wygraj coś, czym podzielisz się ze swoim przyjacielem! Gdzie kończy się kumpel, a zaczyna przyjaciel? Napisz i poproś kumpli o 10 głosów, żeby zbliżyć się do nagrody!
Kliknij sprawdz

Łowicz konkurs

Weź udział w konkursie ,, Słodki smak wygranej ''

Kup drzem Łowiczi wygraj ! wyślij zgłoszenie czas trwania promocji:16.09 - 08.11.2013 Spis produktów objętych Loterią: 1.Dżemy nisko słodzone 280g i 450g 2.Konfitury nisko słodzone 240g 3.Powidła węgierko-we 290g 4.Borówka 230g i 280g 5.Żurawina 230g i 280g 6.100% z owoców 220g 7.Edycja limitowana 280g 8.Marmolada 480g Wyślij zgłoszenie

Recenzja Restonum na RLS

Restonum na RLS R L S- Czyli zespół niespokojnych nóg ( RLS z ang. Restless Legs Syndrome) Od niepamiętnych czasów zmagałam się z pewnymi dolegliwościami określanymi przez lekarza jako RLS zespół niespokojnych nóg. Bezsenne noce drętwienie nóg ciągła potrzeba poruszania nimi, brak możliwości ułożenia się w dogodnej pozycji, utrudniało to mi wypoczynek. Ale nie tylko ja to odczuwałam także mój partner nie czuł komfortu podczas odpoczynku wiadomo dlaczego. Mogę stwierdzić żartobliwie że czułam się jak biegający wierzchowiec. Lekarstwa jakie przepisywał mi lekarz nie zdawały rezultatu straciłam nadzieje że kiedykolwiek coś mi pomoże. Ale pewnego dnia oglądałam telewizje i natrafiłam na reklamę tabletek ,,Restonum"

Postanowiłam zaryzykować i kupić je, przecież nic nie tracę pomogą albo nie. Zakupiłam jedno opakowanie w aptece kosztowało minie 20zł  Powiem szczerze byłam sceptycznie nastawiona do nich w końcu jest tyle przeróżnych lekarstw na rynku gdzie obiecują cuda. Ale co mi tam :)

Opak…